Ste pripravení zúčastniť sa podujatia 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN, ktoré je úplne iné ako to, čo ste doteraz  poznali ?

5K INFLATABLE OBSTACLES FUN je viac než len neuveriteľne zábavné a vzrušujúce podujatie, je to zážitok pre všetky vekové kategórie.

5K INFLATABLE OBSTACLES FUN je zábava určená pre všetkých od 7 rokov. Toto podujatie spája v sebe zábavu a šport pre celú rodinu. Pre tých najmenších je pripravená špeciálna BABY iMOVE ZONA, ktorá je zameraná na rozvíjanie motorickej zručnosti tých najmenších. Prídete teda prežiť deň plný zábavy a odreagovať sa s celou rodinou alebo priateľmi na úplne novom podujatí.

Závod 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN sa skladá z 10 maxi nafukovacích prekážok a niekoľkých pohybových prekážok, ktoré zdolávate voľným štýlom, podľa vašej vlastnej kondície. Nejedná sa o časovaný závod, takže si môžete kedykoľvek oddýchnuť, užiť si, pobaviť sa  a pomôcť vašim priateľom a rodine k úspešnému zdolaniu cieľovej čiary. Na každej prekážke je k dispozícii personál, ktorý Vám pri zdolaní prekážky nielen pomôže, ale Vás aj povzbudí, aby zdolávanie prekážky bolo ešte pre Vás zábavnejšie.

Na podujatí je k dispozícii aj RELAX ZÓNA, ktorá bude otvorená po celý deň podujatia. V RELAX ZÓNE budete mať k dispozícií občerstvenie s posedením, sprievodným programom a hudobnou produkciou. Vstup pre divákov je do celej zóny ZDARMA, kde môžete fandiť prihláseným účastníkom a pozerať sa, ako zdolávajú z vyhradených miest jednotlivé prekážky.

Rodina a priatelia … diváci majú na podujatie vstup zadarmo …čítate správne … ZADARMO!

Tak prečo si neurobiť  deň s rodinou alebo priateľmi? Pripravili sme pre Vás na podujatí veľa zábavných vecí, ktoré môžete stráviť vonku na čerstvom vzduchu.

5K INFLATABLE OBSTACLES FUN je pre účastníkov od 7 rokov pričom pre najmenšie deti vo veku od 2 do 7 rokov je pripravená špeciálna prekážková zóna BAMBINI iMOVE s programom rozvoja motorickej inteligencie pod dohľadom profesionálnych lektorov. Každé podujatie je v danom dni rozdelené do viacerých časových pásiem. Každé pásmo sa následne ešte delí pre konkrétne skupiny, ako deti, rodiny, skupiny, dospelí nad 18+. Hlavným cieľom 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN je rozhýbať ľudí všetkých vekových kategórií, priviesť ich k aktívnemu pohybu a ponúknuť im neopakovateľný zážitok! Toto podujatie je o zábave a pohybe a zdravom životnom štýle.